Бізнес-план СЕС, розрахунок ефективності проєкту СЕС

Бізнес-план СЕС, розрахунок ефективності проєкту СЕС

Техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) або бізнес-план проєкту промислової сонячної електростанції – це важливий інструмент планування, детальний і зрозумілий розрахунок передбачуваного бізнесу. З його допомогою моделюються різні ситуації для вибору оптимального результату і визначаються засоби для його досягнення.

ТЕО це документ, що дозволяє управляти бізнесом, головний елемент стратегічного планування і керівництво для виконання і контролю.

Якщо ви задумалися про покупку землі для будівництва сонячної електростанції на етапі ідеї даного бізнесу – вам буде потрібен попередній розрахунок, додаткова інформація, щоб прийняти рішення про будівництво СЕС, або аргументація для того, щоб переконати інвестора вкласти гроші в ваш проєкт. У будь-якому випадку вам необхідний детальний бізнес-план.

тэо проекта сэс

Бізнес-план сонячної електростанції

У складі бізнес плану сонячної електростанції, що розробляється фахівцями з інвестицій компанії ЕДС-Девелопмент, включаються розділи:

  • Розрахунок вартості реалізації проєкту
  • Інформація про ініціатора проєкту СЕС
  • Інформація про проєкт СЕС
  • Розрахунок передбачуваного рівня доходів і витрат
  • Грошовий потік або потік платежів (Кеш-фло) на весь період дії «зеленого тарифу», середньорічну виручку (євро з ПДВ)
  • Розрахунок окупності проєкту
  • Розрахунок фінансових і інвестиційних показників проєкту
  • Потужність станції, річний виробіток електроенергії (МВт * год/рік)
  • Розрахунок вартості обслуговування і експлуатації СЕС
окупаемость сэс

Для розрахунку техніко-економічного обґрунтування роботи сонячних електростанцій (СЕС), спеціальними програмами моделюється прогнозована вироблення електроенергії. Симуляція вказує реальне виробництво в кВт/рік, з огляду на всі втрати: теплові від перегріву, електричні при передачі енергії по кабелю, втрати в инверторі і та інші.

Ефективність сонячної електростанції

В рамках розробки бізнес-плану розглядається ефективність роботи сонячної електростанції і чутливість фінансових показників до зміни таких параметрів як: кількість сонячних днів для місцевості, рівень експлуатаційних витрат з утримання сонячної станції, деградація сонячних модулів та інші.

доход солнечной станции

Розробка ТЕО (техніко-економічного обґрунтування) для будівництва сонячних електростанцій

Якщо ви розраховуєте залучати сторонні ресурси (інвестиції) для реалізації проєкту будівництва СЕС – EDS-Development допоможе в підготовці розрахунків, бізнес-планів та ТЕО. Додаткова послуга від наших фахівців – ведення переговорів з банками на предмет фінансування проєкту.

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз.

Інші новини