Новини та статті

1 МВт под ключ

1 МВт “під ключ”

Вартість “під ключ” 599 000 євро з ПДВ, включає: корпоративні права на земельну ділянку, будівництво – генпідряд (ЕРС) та зовнішнє приєднання

Землі під будівництво СЕС: переваги для ОТГ

Землі під будівництво СЕС: переваги для ОТГ

У веденні кожної територіальної громади обов’язково є ділянки, не придатні для землеробства або іншої сільськогосподарської діяльності. Такі землі простоюють роками, не приносячи користі.

с днем независимости

З Днем незалежності!

У день річниці Незалежності нашої держави бажаємо вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту.

накопители

Накопичувачі

впровадження з 2021 року системи штрафів для виробників ВДЕ за помилки в прогнозуванні генерації. Одним з рішень для майбутніх та існуючих об’єктів є використання накопичувачів

сэс для собственного потребления

Власна електроенергія для бізнесу

Криза енергетичної сфери в Україні має технічну природу – поступово, у міру впровадження аукціонів, покупки квот для нового покоління, ринок знову почне рухатися вперед.

eds development спонсор детского конкурса наградил победителей

ЕДС-Девелопмент виступив спонсором дитячого конкурсу відеороликів до ДНЯ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ Покровської ОТГ

Напередодні, журі та спонсори заходу – компанія EDS Development підвели підсумки конкурсу, в якому взяли участь 30 учасників – учнів загальноосвітніх шкіл Покровської ОТГ та Ордена «Знак пошани» ВПУ № 75 та визначили переможців.