Продаж землі під сонячні електростанції

Земельні ділянки готові до будівництва СЕС - Мінімізуємо Ваші ризики!

Ready to build – ми пропонуємо до продажу готові ділянки з пакетом документів під будівництво сонячної електростанції в Україні

Віталій Шакало

менеджер з інвестиційних питань

info@eds-development.com

+38 (050) 015-00-04

Де ми пропонуємо землю Ready to build?

Больше нету объектов для загрузки

Переваги земельних ділянок Ready to build:

промышленные электростанции
Земельні ділянки готові до будівництва СЕС

Вибирайте з бази територіально зручні ділянки

Економія часу


Швидко приступаємо до будівництва, інвестиції відразу починають працювати на Вас

Готова проєктна документація

Фахівці ЕДС підготували проєкт СЕС, враховучий всі фактори

прибыль от СЭС
Мінімізація Ваших ризиків

Беремо на себе всю відповідальність за підготовку Повного пакету документів

Контакти

вул. Верхоянська 49,
м. Дніпропетровськ, 49049

тел.: +38 (050) 015-00-04

e-mail:
info@eds-development.com

Форма зворотнього зв'язку

Готуємо для Вас пакет документів

 • У земельному кадастрі стверджуємо цільове призначення 14.01 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств.
 • Готуємо виписку з кадастру реєстрації права власності / оренди на земельну ділянку з Укрдержреєстрі. Необхідна для проведення будь-яких операцій із земельною ділянкою.
 • В районній державній адміністрації стверджуємо детальний план земельної ділянки, що законодавчо надає право надання землі у власність.
 • Рішення про розробку плану отримуємо в районній державній адміністрації (для земельних ділянок за межами населених пунктів) або в обласному управлінні Держземагентства (якщо земля була в категорії сільськогосподарського призначення).
 • Згідно з положеннями ст.50 Закону України “Про землеустрій” стверджуємо проект землеустрою.
 • Проводимо геологічні вишукування. Звіт містить інформацію про геологічному розрізі, рівні ґрунтових вод, показники фізико-хімічних властивостей ґрунтів, хімічний аналіз водоносного горизонту.
 • Виконуємо інженерно-геодезичні вишукування для будівництва, вивчаємо техногенні та природні умови земельної ділянки. Звіти містять топографо-геодезичні дані, рельєф місцевості, інші елементи планування.
 • Регламентують порядок виробництва, вимоги до кінцевого продукту;
 • ТУ погоджені з держслужбами і основним споживачем майбутньої продукції, перевірені і взяті на облік уповноваженими органами Держстандарту України;
 • Документ ТУ служить для сертифікацій, використовується при контрольних і періодичних випробуваннях;

Це договір купівлі-продажу електроенергії за “зеленим” тарифом Гарантованому покупцеві за умови реалізації проекту протягом 2-х років;

Ми укладаємо договір PPA для Вас

Фахівці EDS розроблять проектну документацію будівництва промислових наземних і дахових сонячних електростанцій

Згідно Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” отримуємо дозволи на будівництво в ДАБК для об’єктів класу ризиковості СС2 – Декларацію про початок будівельних робіт.

документы для земли под сэс
целевое назначение земли, цена смены целевого назначения земельного участка,

Цільове призначення землі

Чи можна змінити цільове призначення і як це зробити?

Так можна. Таке право закріплено за правовласником ділянки Земельним Кодексом України. Для цього повинен бути дотриманий встановлений порядок:

Читать полностью »
Інсоляційна карта Європи

Як вибрати земельну ділянку під СЕС: ТОП-5 рекомендацій від ЕДС-Девелопмент

1. Область будівництва по інсоляційним параметрам, форма і ухил ділянки. Від вибору області будівництва залежить рівень сонячної інсоляції. Географічно територія України має показники від 1400 кВт на рік на 1 кв.м в Херсонській обл до 1180 кВт на рік на 1 кв.м у Львівській та інших західних областях. Значного впливу

Читать полностью »

Земля під сонячну електростанцію: вибір і оформлення

Куплю землю під сонячні батареї – актуальна потреба інвестора, який планує вкласти кошти в альтернативну енергетику. Незважаючи на інвестиційну привабливість бізнесу, оформлення землі під сонячну електростанцію в Україні – досить складний процес. Держава зробила спроби спрощення процедури. Але все одно на вирішення земельного питання йде близько 6 місяців. Ділянку можна купити або взяти в оренду. Орендувати дешевше, але оформлення процедури більш складне.

Вимоги до ділянки під СЕС

Щоб СЕС працювала ефективно, земельна ділянка під сонячну електростанцію повинна відповідати наступним нормам:

 • лінії електропередач, розташовані в зоні доступності;
 • запланована потужність, відповідна площі ділянки;
 • відсутність затінючих об’єктів;
 • максимально можливий рівнинний рельєф;
 • високий показник сонячної енергії – інсоляції (характерний для всієї території України).

Запланована ділянка під сонячну електростанцію не повинна відноситись до земель сільськогосподарського призначення. Державні органи не дозволять будувати СЕС на території, що відноситься до лісового або водного фонду, в заповіднику і на ділянках, які несуть історичну або культурну цінність. Можна будувати електростанцію на землях промислового призначення, але доведеться попередньо оформити відведення.

Особливості оформлення землі під СЕС

Отримати ділянку для будівництва сонячної електростанції в оренду можна тільки після узгодження з місцевою громадою (ухвала має бути винесена на загальних зборах жителів довколишнього населеного пункту). Також потрібні погоджувальні документи від Інституту землеустрою та відділу департаменту культурної спадщини.

Підряднику інвестора потрібно надати в департамент містобудування план з умовою розміщення СЕС. Його стверджують на засіданні місцевої ради. Далі проектно-технічну документацію потрібно передати на оцінку в експертну комісію обласної Держземагентства. Якщо все в порядку – ділянці буде присвоєно кадастровий номер, а інвестору доступна земля в оренду під сонячні батареї: він отримує право на оформлення договору.

З огляду на рутинну процедуру, простіше купити землю під СЕС з уже готовими документами і створеними умовами для будівництва. При виборі підготовленої ділянки потрібно враховувати:

 • плановану потужність СЕС. На електростанцію в 1 МВт потрібно 2-3 Га;
 • розташовані поблизу ЛЕП (потрібні для транспортування отриманого електрики);
 • наявність під’їзних доріг.

Готові земельні ділянки під СЕС і будівництво «під ключ»

Компанія EDS Development пропонує підтримку при виборі та купівлі ділянки землі під будівництво промислової сонячної електростанції. Під готовою ділянкою мається на увазі оформлена територія з наступними документами:

 • папери, що підтверджують право власності;
 • відповідність цільовому призначенню 14.01;
 • узгоджений ДПТ (детальний план території);
 • корпоративні права з ТУ та договором з Обленерго на приєднання;
 • договір PPA з держпідприємством «Гарантований Покупець».

Створені умови дають право на будівництво, введення в експлуатацію СЕС і продаж електроенергії на оптовий ринок за «зеленим тарифом». Ми готові взяти на себе роботу з оформлення документації, розробці проекту, будівництва та технічної підтримки СЕС.

Скільки коштує земля під сонячну електростанцію? Вартість залежить від площі ділянки, статусу (оренда або власність), розташування та інфраструктури. У кожному разі ціна – індивідуальний критерій. Звертайтеся до нас, щоб отримати конкретні дані.