Де ми пропонуємо проєкти?

Больше нету объектов для загрузки

Контакти

вул. Верхоянська 49,
м. Дніпропетровськ, 49049

тел.: +38 (050) 015-00-04

тел.: +38 (067) 524 41 05

e-mail:
info@eds-development.com

Форма зворотнього зв'язку

Застосування сонячних електростанцій

EDS Development проектує і будує промислові сонячні електростанції по всій країні. В Україні показник інсоляції (сонячної активності на один метр території) досить високий – набагато вище, ніж в Німеччині та країнах Скандинавії, де широко розвинені енергозберігаючі технології. Застосовувати СЕС можна для:

 • продажу електроенергії державі за «зеленим» тарифом в євро (спеціальним тарифом для електроенергії, виробленої з використанням відновлюваних джерел енергії);
 • часткового заміщення споживання електроенергії з централізованої мережі (витрати компенсуються до 80%).

СЕС мають високу вартість і величезні перспективи. Середня окупність вкладень становить 5-7 років.

У яких областях України розташовані сонячні електростанції

Основні області – Одеська, Львівська, Херсонська, Вінницька, Дніпропетровська, і цей перелік з кожним місяцем розширюється. Причина в вигідності інвестування в альтернативну енергетику через найвищих в Європі ставок «зеленого» тарифу. Це робить інвестиції в сонце в 18 разів вигідніше валютного банківського депозиту в євро.  

Як розробляють проект сонячної електростанції

Проект СЕС – результат комплексу підготовчих робіт. Складність залежить від планованої потужності станції і інших чинників. Вартість проекту сонячної електростанції індивідуальна: її розраховують за результатами передпроектних досліджень. Сонячна енергія – поновлюване і екологічне джерело отримання електрики. Будівництво промислових СЕС – перспективне капіталовкладення для бізнесу.

Особливості проектування промислових СЕС

Проекти сонячних електростанцій фахівці складають від 2-3 тижнів до декількох місяців: це залежить від призначення і масштабності майбутнього об’єкта. Стандартні етапи роботи над проектною документацією:

 • передпроектні і інженерні вишукування;
 • робота над ТЕО: техніко-економічним обґрунтуванням;
 • моделювання майбутньої електростанції і розрахунок генерації в програмі PV-syst;
 • розробка проектної документації.

Щоб була побудована сонячна електростанція, проект потрібно узгодити в контролюючих органах.

Передпроектна підготовка

В процесі робіт фахівці вивчають умови, розраховують ризики і витрати часу, необхідні для проектування, будівництва і запуску СЕС. Підготовка включає геологічні та геодезичні дослідження, інші види робіт, що залежать від особливостей місцевості.

Комп’ютерне моделювання

Ця частина роботи включає складні розрахунки, в процесі яких враховують сотні технічних особливостей. Моделювання в спеціальному програмному забезпеченні значно спрощує роботу проектної команди: скорочує витрати часу, мінімізує ризики, допомагає знайти оптимальні рішення для зниження витрат. На основі введених даних програма враховує особливості великої кількості критеріїв. це:

 • географія ділянки і її особливості;
 • оптимальна відстань між рядами конструкцій щоб уникнути взаємного затінення;
 • рівень інсоляції в динаміці за останні кілька років;
 • вироблення електроенергії в залежності від азимута, кута нахилу сонячних панелей і т.п .;
 • фактори, що впливають на генерацію електрики.

Результати комп’ютерного моделювання потрібні для розробки проекту, вибору місця і методу установки панелей, вибору обладнання.

ТЕО

У документі обгрунтовані фінансові, інженерні та правові питання майбутнього об’єкта. У нього включені підсумки попередніх етапів, обгрунтований вибір ділянки, перераховані рекомендації по оптимальній ефективності проектованої СЕС, види обладнання, варіанти підключення і т.п. Після узгодження ТЕО можна розробляти проекти сонячних електростанцій і далі реалізувати їх.

EDS Development: індивідуальні та готові проекти сонячних станцій

Компанія EDS Development спеціалізується на будівництві промислових СЕС «під ключ»: від попереднього консалтингу до будівництва і технічного обслуговування електростанцій. Значний досвід розробки та реалізації проектів СЕС – можливість для наших клієнтів замовити індивідуальну технічну документацію або купити проект сонячної електростанції з типовими характеристиками.

 

Працюючи над проектами, ми враховуємо норми профільних державних стандартів і нормативної документації. Це прискорює узгодження проекту і гарантує надійність роботи станції. Особливу увагу приділяємо вибору обладнання, закладаючи експлуатаційний ресурс від 20 і більше років. Ознайомитися з прикладами проектів і дізнатися більше про реалізовані ви можете, заповнивши форму зворотного зв’язку або зв’язавшись з нашими менеджерами.