Компанія EDS-Development пропонує три земельних ділянки Ready to build з Проектним рішенням і Повним пакетом документів на землю, готових до будівництва СЕC

Земельні ділянки Ready to build – активи, які найбільш стабільні і мають мінімальний інвестиційний ризик. Беремо на себе всю відповідальність за підготовку Повного пакету документів.

Готовий пакет документів дозволить вам і вашим інвесторам звести ризики до мінімуму і отримати ідеальну земельну ділянку для будівництва та експлуатації СЕС з точки зору капіталовкладень і технічних процесів.

Ділянка 1:
смт. Межова
S = 10,46 га.
Потужність = 5,775 МВт

Ділянка 2:
смт. Межова
S = 8,097 га.
Потужність = 4,2 МВт

земля под строительство сэс, готовы документы


Ділянка 3:
с. Колона-Межова
S = 189 га.
Потужність = орієнтовно 100 МВт

участки под строительство сэс, земля с документами

Компанія EDS Development займається будівництвом промислових сонячних електростанцій з застосуванням кращих світових практик у відновлюваній енергетиці. Власні виробничі потужності і глибока інтеграція з конструкторським підрозділом дозволяє вирішувати завдання будь-якого рівня складності. Ми не просто проектуємо і будуємо СЕС, а комплексно підходимо до вирішення кожного завдання – від вибору ділянки до старту робіт по «зеленому» тарифу.

За бажанням клієнта EDS Development може виступати як EPC-контрактор, повністю вирішуючи питання зведення об’єкта, або виконуючи окремі блоки робіт (EPCM).

Інші новини