Новини та корисні статті, нові об'єкти від EDS-Development

News and articles

ДЕВЕЛОПМЕНТ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Незважаючи на інвестиційну привабливість бізнесу, оформлення землі під сонячну електростанцію в Україні – досить складний процес.

Залишилось 11 ділянок #ReadytoBuild

Абсолютно унікальна пропозиція від EDS-Development – ділянки, які готові до будівницва сонячних електростанцій вже завтра!

У РОЗПАЛІ БУДІВНИЦТВА

Пам’ятаєте пусті, нерівні ділянки, на яких ми зовсім недавно розпочали будівництво 3-х сонячних електростанцій в смт. Покровське?

Тільки-но з об’єкту

«На початковому етапі вирівнюємо ділянку, де буде розташовуватися СЕС. Вже плануємо «давити ноги» під столи та за кілька днів почнемо їх монтувати»

1 МВт под ключ

1 МВт “під ключ”

Вартість “під ключ” 599 000 євро з ПДВ, включає: корпоративні права на земельну ділянку, будівництво – генпідряд (ЕРС) та зовнішнє приєднання

Землі під будівництво СЕС: переваги для ОТГ

Землі під будівництво СЕС: переваги для ОТГ

У веденні кожної територіальної громади обов’язково є ділянки, не придатні для землеробства або іншої сільськогосподарської діяльності. Такі землі простоюють роками, не приносячи користі.

с днем независимости

Happy Independence Day of Ukraine

On the day of the anniversary of the Independence of our state, we wish you good health, family happiness, peace, understanding, harmony and prosperity.