Практичний досвід групи ЕДС: "Проектний менеджмент в енергетичній компанії" - Eds-development

Практичний досвід групи ЕДС: “Проектний менеджмент в енергетичній компанії”

Рівень проектного управління – такий же актив компанії, як і всі інші. Причому саме досвід ведення проектів сьогодні надзвичайно цінується в світі. За допомогою застосування простих рішень, які не потребують великих витрат, компанія, що зводять одночасно кілька великих різнопланових проектів, може значно збільшити їх керованість і знизити витрати.

Як ми використовуємо Project Management?
В області управління PM група EDS застосовує багаторівневу систему контролю всіх об’єктів компанії. Одночасно у нас йде будівництво в різних частинах країни. Для того, щоб в будь-який момент часу мати можливість контролювати процес, реалізована візуалізація, яка включає такі елементи:

  1. Система роботизованих камер високого дозволу з широким кутом огляду на кожному з об’єктів.
  2. Графік проведення робіт (work schedule) на хмарному сервері з заданим базовим планом виконання робіт по всіх об’єктах.
  3. Система щоденних звітів на внутрішньому ресурсі (інтернет-порталі) з фотографіями і заповненим документом про виконані роботи (за день і накопичувальному).
  4. Система внутрішньої логістики спеціальних будівельних інструментів Hilti.
Кейсы проектного менеджмента

З того, що нам ще належить впровадити у себе – використання продуктів Microsoft Power BI, за допомогою яких ми будемо створювати щомісячні графіки по кожному з об’єктів з відсотком виконання. Ця система дозволяє уявити розрізнені проектні дані в наочному і зручному для аналітики вигляді.


Що ми отримуємо від всіх цих інструментів за підсумком?
З одного боку, це фактично кілька ступенів контролю того, що об’єкт реалізується прогнозовано і без зволікань.
З іншого – це наочність і прозорість роботи компанії в очах замовників. Win-Win в дії.

Інші новини