Землі під будівництво СЕС: переваги для ОТГ - Eds-development

Землі під будівництво СЕС: переваги для ОТГ

У веденні кожної територіальної громади обов’язково є ділянки, не придатні для землеробства або іншої сільськогосподарської діяльності. Такі землі простоюють роками, не приносячи користі.

Сільські Голови і Адміністрація ОТГ, знаючи про такі об’єкти на своїй території – можуть прийняти рішення про їх освоєння з користю для Громади, населення та екології. Одним із застосувань для таких ділянок можуть бути Промислові сонячні електростанції (СЕС).

Землі під будівництво СЕС: переваги для ОТГ

Переваги будівництва СЕС для ОТГ

Будівництво промислових сонячних електростанцій на землях, непридатних для с/г діяльності відноситься до програм соціально-економічного розвитку територій, що знаходяться у віданні ОТГ. Грамотне створення і виконання таких програм є маркером того, як місцева влада дбає про людей і розвиток територій.

Соціально-економічні вигоди Громад

  • податкові відрахування від реалізації бізнес-проєкту будуть спрямовані на поліпшення соціально-економічної ситуації регіону;
  • creation of new jobs;
  • охорона навколишнього середовища за допомогою раціонального використання природних ресурсів.

ЕДС-Девелопмент – компанія, яка займається підготовкою землі до будівництва промислових сонячних електростанцій. Ми відкриті до співпраці з громадами для розробки земель, непридатних для сільського господарства, підготовки їх до будівництва СЕС. Для проєктів на 1 МВт EDS-Development пропонує реалізацію сонячної електростанції “під ключ”

Місія ЕДС-Девелопмент в регіонах

  • партнерська участь у виконанні місцевих програм, спрямованих на розвиток територіальної громади;
  • сприяння розвитку і реалізації громадських проєктів, спрямованих на поліпшення соціальних умов населення ОТГ;
  • благоустрій території територіальної громади;
  • implementation of programs approved by the village council by co-financing activities.
Other news